Daha Büyük Daha Geniş, Daha Net

DAMLA
ÇENTİK EKRAN

32GB ROM
2 GB RAM

AKILLI
PARMAKİZİ

6.52" Damla Çentik Ekran,
Daha Büyük Görüntü, Daha Geniş Ufuk

Yepyeni 6.52” Damla Çentik Ekran tasarımı ile öne çıkan
süper fullview ekran ve daha yüksek çözünürlük sayesinde Spark 4 Lite'ın ekranında daha fazlasını deneyimleyin. Mükemmel ekran oranı sayesinde daha az kaydırma ile daha fazla içeriğe göz gezdirin.

Hızlı Bağlantı İmkanı

4G altyapıyı destekleyen yapısı ile SPARK 4 Lite sosyal medyada gezinirken veya video izlerken beklemeyi etkin bir şekilde azaltın.

Performans Kazananı

SPARK 4 Lite'la daha fazla anıya yer açın. 32GB ROM sayesinde dosyalarınızı saklamak için daha fazla alan sahipsiniz. 2GB RAM ise sistemimizle akıcı bir performans sunarken; dört çekirdekli işlemci, daha düşük güç tüketimi ve daha hızlı çalışma hızı sağlar. Öte yandan 4000mAh büyük pil ise günlük iş ve yaşam için sürekli güç kaynağı ihtiyaçlarını karşılar.

32GB ROM
2GB RAM
8 MP Flaşlı Ön Kamera
ile Daha Temiz, Parlak ve Güzel Fotoğraf

8 MP flaşlı yapay zeka (AI) destekli ön kamerası ile SPARK 4 Lite tarafından çekilen selfie'ler daha net, daha parlak ve daha çekici. Farklı senaryolar için endişelenmenize gerek yok, her zaman göz alıcı özçekimleri yakalayabilirsiniz. Portre modu ile arka planınızı bulanıklaştırın ve en iyi portre özçekimlerinizi elde etmek için fotoğrafın odak noktası olun. Resimlerinize doğal rötuş yapmak için 18 farklı mod ile AI güzellik modu sizin için profesyonel güzelleştirme yapar.

8MP Yapay Zeka (AI) Kamera
Yüz Tanıma 2.0, Daha Güvenli,
Daha Akıllı Ekran Kilidi Açma

"Yüz taraması" ile telefonunuzun kilidini hızla açın. Face Unlock 2.0 sürümünde yeni eklenen “Kapalı Göz Algılama” teknolojisi sayesinde uyurken ya da gözleriniz kapalıyken endişeli olmanıza gerek yok. 2.0 sürümü, karanlık ortamlarda ekran dolgu ışığı sunar, düşük ışık senaryolarında daha hızlı açılır.

İnce ve Tarz Sahibi Tasarım ile
Her zaman Alışılmışın Dışında

8,4 mm kalınlığı ile SPARK 4 Lite, şaşırtıcı derecede bir rahat tutuş deneyimi ve keşfetmeniz için çeşitli pratik işlevler sunuyor. İnceliğinin yanı sıra göz alıcı renk seçenekleri ile SPARK 4 Lite sizi alışılmışın dışında bir tarza kavuşturuyor.